AnaSayfa Hakkımızda
Hakkımızda

2012 yılında kurulan SmallRig kameralar, gimbal'ler ve cep telefonları ile içerik oluşturma için eksiksiz aksesuar çözümleri tasarlar ve üretir. Aksesuarlarımız canlı yayınlarda, Vlog'larda, profesyonel video prodüksiyonlarında ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır ve dünya çapında iki milyondan fazla içerik oluşturucu tarafından desteklenmektedir. SmallRig, ürünleri küresel içerik oluşturucularla birlikte tasarlamakta olup büyük hayallerini gerçekleştirilebilir kılmak için Kullanıcı Ortak Tasarımı (UCD) ve DreamRig Programına öncülük etmektedir.

 

  • - 2012 yılında rot, rot kelepçesi vb. gibi evrensel bağlantıların lansmanı ile birlikte kendi tasarımlarımıza doğru ilk adımı attık.

 

  • - 2014 yılında, film yapımcıları ve fotoğrafçılardan fikir toplamak için Facebook'ta ilk kullanıcı topluluğunu kurduk. Sonuç olarak, dünyanın ilk Sony A6000 kafesini tasarladık.

 

  • - 2015'ten 2016'ya kadar video kameralar (RED, Canon C100 /  300, Sony FS7, BlackMagic URSA), kameralar (Sony A6 / A7, Panasonic GH4 / G serisi, Nikon D750, Canon 5D / 7D), monitörler (SmallHD / Atomos / BMD / Odyssey / PIX-E5), stabilizatörler (DJI) vb. için aksesuarlar geliştirdik. Bu arada, kafesler, kulplar, monitör bağlantıları, omuz teçhizatları vb. dahil 300'den fazla ürün çeşidine ulaştık.

 

  • - 2017 yılında resmi olarak “DreamRig” Projesini başlattık ve 30'dan fazla temel ürün için müşterilerimize özel tedarikçi olduk.

 

  • - 2018'de Nikon, Fujifilm, Atomos ve Zhiyun gibi bazı ana akım markalar, kullanıcılar ve bayiler için üst düzey ve sofistike aksesuarlar sağlamak için SmallRig ile işbirliği yapmaya başladılar.

 

Her şey yeşermeye başladı. Artık SmallRig uluslararası bir marka haline geldi ve kullanıcılarımıza daha hızlı ve daha iyi işler yapmak için güçlü bir destek sunuyor.

Sevgili SmallRig Dostları,

Kurban Bayramı dolayısıyla showroom'larımız 17 Haziran 2024 Pazartesi günü kapalı olup, diğer günler hizmete devam edecektir.

13 Haziran 2024 Perşembe günü saat 13:00'dan sonraki online siparişleriniz ise 20 Haziran 2024 Perşembe günü kargoya verilecektir.

Bilgilerinize sunar, bayramınızı en içten dileklerimizle kutlarız.
SmallRig Türkiye